Kladný vliv bylinek na lidský organismus je znám již po staletí. Naše bylinkové žvýkačky Vám dodají do těla jejich extrakty v průběhu celého roku.
Jsme jediný výrobce na světě, který nabízí 8 druhů bylinkových žvýkaček, které navíc neobsahují vysoce škodlivé látky jako je například aspartam. Toto levné umělé sladidlo dnes obsahuje drtivá většina žvýkaček na trhu, což si lehce ověříte na jejich obalech. Po zahřátí aspartamu na 30 °C vzniká metanol, který v těle oxiduje na kyselinu mravenčí a neurotoxin formaldehyd. Množství metanolu vznikajícího z aspartamu není malé. Je všeobecně známo, že metanol poškozuje oční nervy a může vyvolat slepotu. Například nezralá nervová tkáň lidských zárodků a kojenců metanol nedokáže tolerovat. Naše žvýkačky žvýkat také diabetici. Sladidlo používáme přírodní - stévii v té nejvyšší kvalitě. Někteří mohou namítnout, že žvýkačky nemají výraznou chuť. To je dáno tím, že bylinky jsou přidávány do žvýkačkové hmoty v podobě čistých bylinných směsí.
Naše bylinkové žvýkačky neobsahují mentol ani pepermint. Díky tomu nedochází k naleptávání stěn dutiny ústní a trávicího traktu. Pokud by se Vám zdály zpočátku mírně tužší, je to dáno tím, že z důvodu zachování co nejzdravějšího složení nepřidáváme glycerin, který se u většiny žvýkaček na trhu používá jako změkčovadlo.
Výrobky byly podrobeny rozboru v akreditované zkušební laboratoři a mají platný atest podle norem EU a jsou chráněny patentem a užitným vzorem.
Žvýkačky v krabičkách
Žvýkačky v krabičkách
Bylinkové žvýkačky
Bylinkové žvýkačky
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
ŠALVĚJ - Může pozitivně působit na imunitní systém, napomáhat látkové výměně a efektivnějšímu využití vitamínu C v organismu. Preventivní užívání je vhodné zejména v období chřipek a viróz. Také při zvýšeném nebezpečí prochladnutí a s ním souvisejících obtížích dýchacích cest, ledvin a močových cest.

Zaujaly vás naše bylinkové žvýkačky?

Ano (54 | 96%)
Ne (2 | 4%)
Atest nový. (1).jpg
Borůvka

Borůvka

Dobromysl

Dobromysl

Dubová kůra

Dubová kůra

Chmel

Chmel

Ostropestřec

Ostropestřec

Šalvěj

Šalvěj

Šípek

Šípek

Zeměžluč

Zeměžluč

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one